Březen 2010

Všecko bude jinýý (:

28. března 2010 v 14:33 | NikuSka |  ►♫My Diary♥(Iam Writing)
smajlíkTákže za pár dní mi končí zarach :D
Nu začla jsem taky hodně číst ...Jen tak jsem si lehla na postel vzala knížku a za dva dny byla přečtená :) Jmenovala se SCHODY DO NEBE ..Krásná knížka vžila jsem se do tý situace Nely jak by bylo asi mě?..(: Pixels
A teďkon čtu další ta se jmenuje Andělé Noci ..taky pěkný už jsem skoro na konci :) Jsem zvědavá jak to dopadne ..
Jinak ve škole je to čím dál horší ..hodně to flákám a nic mi nejde..ale já to opravíím :)
Doma je to v ůplnýý  pohodě :) :-**.Příští Sobotu jedu na nákupy do Budějc ..se strašně těším..potřebuju mikinku,botičky a ehm když uvidim cestou něco pěknýýho třeba triko tak si to kupiim :DPixels
Jinak foťák poletí do opravny..takže teďkonc dlouho fotit nebudu ..
Jóo a taky jsme vystupovali před Němcema :D (viz.Dole videjkoo)
Byl to fotbalovej zápas a byl tam i jeden můj kamarád z dětsví mluvila jsem s nima asi po 5 letech bylo mi tak zvláštně on mě jako první pozdravil byla jsem v šoku ..a ještě jsem tam poznala jednoho kluka z dětsrví jmenoval se Filip :D a poznal mě asi taakyy ale s tim jsem moc nepovídala :)
Ale jináč jsem poznala hodně moc novejch lidí ..hlavně Němcůů..:)Pixels Nejkrásnější Němec se jmenoval Marcus Pixelsa měl dres s číslem 3 :) PixelsJá pořád jsem na něj volala drei dreiii :D se na mě vždycky tak krásně podíval ..a pak jsem tam ještě kecala s nákyma Němcema s Kryštofem a Patrikem takový fajn kluci,ale Marcusa neznali :D mluvila jsem na ně česky,anglicky a hlavně německy :D Naštěstí mi rozuměli ..Takže taky skvělej den ..
Nu nic za chvíli jedu na návštěvuu se těším ..zatim pá :-*smajlík

PS:Jsem ta žlutááá :D v těch žlutejch kalhotách :D Pixels Děsný nu :DsmajlíkKusovka /1/*

20. března 2010 v 16:28 | Nikčí xP |  *My Picturee* (:
sinduskaa13.blog.cz

(: Titulek?

18. března 2010 v 19:47 | Nikčí xP
Chce náký Sbénka (: Ségry Blog CliC

To je zpráva pro něho (:

15. března 2010 v 20:04 | Nikčí xP |  ►♫My Diary♥(Iam Writing)
Možná tě tedkon hodně poraním ..Promiň,ale dlouho to v sobě dusit nechci..Navíc mám teďkon toho zaracha stejně bych na tebe neměla čas.Do Hrach už stejně dlouho nemůžu a všecko je prostě zlýý.. Na tej díze jsem už byla trochu opilá a taky jsem byla v šoku že si mě tam všiml nákej kluk tak jsem hned byla štastná a udělala co jsem ani nechtěla.. ...Fakt promiň,mrzí mě to,ale spíš to byl jen úlet..Nechci abys byl naštvanej ..ale prostě se rozejdeme ..bude to tak lepšíí..ty máš navíc ;) a důvod? ..promiň,ale nějak mě to s tebou prostě nebavíí ..promiň já vim sem mrcha,ale tak brzo si najdeš jinou ..na světě je holek ..:)Ale tak aspoň kamarádi bejt můžem...Nezlob se..

Novinky :(

12. března 2010 v 14:48 | Nikčí xP |  ►♫My Diary♥(Iam Writing)
Nevim jak začít..asi tim že právě sedim doma nad PC a v hlavě se mi odehrávaji myšlenky.."Co bude? " "Jak to bude? " Co mám dělat?:.
Hlavně nevim jak to udělat s nim ..Já mu nechci ublížit,ale jak mu říct že ehm "tamto" byl jen úlet? ..On je milej je i hezkej hodnej..proč já kráva tam uvnitř nic necejtim ???..:(
tyjo neeee ja te potrebuju videt-tyhle vety jsou sice hezký,ale ani nevis jak blbe se ctou kdyz se to dlouho neuskutecní ..(tohle je důkaz toho že mě má asi opravdu rád)Ten den tu neděli hned potom jsem byla ještě po uši zamilovaná ..
Uvidíme,ale když jsem s nim nejní žádna sraanda..jen pořád klid,klid buď v klidu ..a to mě nebaví .,.jsem bláznivá holka,která má ráda bláznivý kluky a ne takový ty bručouny...
Když už jsme u toho bláznovství tak se mi ozval Honzík Jedličkůů,asi nevíte o koho jde..ale hned vám to povím ..Když babička s dědou bydleli ještě v Husinci tak jsem tam poznala spousta dětí,chodila jsem tam i do školky..ale jedno dítě tam bylo prostě vyjímečný,byl to právě Honzík..Každej den na mě čekal u babičky před bytovkou a celý dny jsme si hráli..na školu,karty jsme hráli krásný dětství a ještě si s nám někdy hrál Jára to byl taky ůžasnej kamarád..Ale jak se lidi a čas mění tak babička s dědou se museli odstěhovat hodně mě to vzalo ..Byla jsem smutná ani už nevím jak jsem se s nima rozloučila,ale bylo to krutý:( Zrovna včera 11.3.2010..Se mi Honzík sám ozval na Facebooku :D..Nemohla jsem tomu uvěřit ..já už jsem ho viděla několikrát jak vypadá tedkon,ale že by mi sám od sebe napsal to ne..Chtěla bych ho vidět zase a popovídat si s nim co je novýho tam v tom "našem"rodným Husinci :D..a taky bych chtěla pokecat s járou s tim druhým nej kámošem s dětství naposled jsem ho vidděla asi před měsícem,ale nejspíš mě nepoznal ..chudák :D taky jsem se hodně změnila nu:..Naposledy kdy jsem s nim promluvila to bylo asi před čtyřma nebo třema rokama na vodě ..(na raftech xD) to bylo naposled co jsem s nim dováděla..Chtěla bych ty časy zpátky ..Stejská se mi tam po všech a taky po Jarušce to byla moje ttaky velká kamarádka s tou jsem tam taky byla venku..Ale tu už jsem neviděla asi 5 let..je to hodněě dlouho nu ..Budu se snažit si s nima domluvit sraz a chci je prostě všecky vidět..:)

Nevim uvidím jak to bude dál,ale když mám tedkon zaracha což mě moc mrzí ..:( Ptže jsem si to pěkně ehm posrala u maminky..chtěla bych vrátit čas..někam se zahrabat a probudit se aby všecko bylo za mnou..Kvůli tomu průseru jsem poznala jeho,ale docela toho lituju..nevim Mamka už mi dlouho věřit nebude,ani se jí nedivím,ještě že je tak hodná a nic jinýho než zaracha,kterýho si zasloužím mi nedala..Za to jí moc děkuju ..a ještě jednou se jí omlouvám ..

Jinak je všecko docela dobrý ..když mám zaracha mám hodně času přemejšlet a taky je víc času na učení ..ale zase to má svý mínus nemůžu bejt s Verunkou venku..
Tak zatim pá Šmoulící :)

Zase je to tady :)

9. března 2010 v 14:03 | Nikčí xP |  ►♫My Diary♥(Iam Writing)
Právě sedim ve škole :) Máme občanku ..Přemejšlím pořád nad víkendem co se všecko stalo ..V pátek oslava u Goginky :-*** a a SOBOTA s velkým S ..byl to stres,napětí,utancovanost,zamilovanost,obavy a spousta jinýho ..:)
Ten večer se mi tak trochu změnil život..Nejdřív přijedete tam kde se to má všecko konat ..Když v devět otevíraj KD tak to na vás přijde ta tréma..Nejdřív vás pustí kluci u vstupu .a pak si vás si začnou s váma povídat a všímat si vás..Nemohla jsem uvěřit tomu že takovej pěknej kluk si mě všiml ..prostě se mi to všecko asi jenom zdá..Malej ůlet..jo prostě jsme se střetli jak se říká tváří v tvář ale my se střetli jinak pusou k puse :D Nejde ten pocit popsat to byste prostě museli zažít.:) Jsem ráda že jsem tam poznala zase spousta novejch lidi:) a "mýho" Páju :) :-*

Tedkon s holkama ze třídy pořád jezdíme do toho Clubu 111 :)kde je taky spousta super lidí ;))
Ve Středu nebo ve čtvrtek tam mám jet s nim jsem zvědavá ..:) na nic jinýho než na to jak tam bude se mnou nemůžu myslet..:)
No nic za chvíli zvoní a musim na tělák to zase bude řevu že jsem si zapoměla dlouhý tepláky a místo nic mám šortky no co v tělocvičně je přece vedro jak něco :D

Tak zatim pa a děkuju že čtete můj webový deník :) Zaase brzy přiletíím :D:) Páá

Vzpomínka na něj :) :(

3. března 2010 v 15:10 | Nikčíí xP |  ►♫My Diary♥(Iam Writing)
Asi je toho na mě poslední dobou moc! Zatímco Verča je štatsná a kluci se na ní jen lepí ..Já jsem o jednooho přišla :( ...(R)obin =Jó tak to je ten kluk ,kterej mě vždycky dokázal rozesmát,i když mi bylo nejhůř..i když je to děvkař tak byl milej,krásnej a bláznivej =D..byla jsem do něj zamilovaná ..
2 Týdny vše s nim probíhalo jako v pohádce..ve škole jsem nemyslela na nic jinýho než na něj!
A PAK nastala ta bolest ta uzavřenost a ten největší stesk a pláč =((( Možná jsem vypadala jako histerka,která přišla o "Prachatičáka",kterej je oblíbenej ale mě to fakt mrzelo =´(..
On to možná bral v pohodě,ale já na tom bylo o hodně hůř,než on!!! Možná jsem naivní blbka,která si myslela že to vydrží dlouho! Nevim!
Bylo mi fakt krásně když jsem věděla že jdu po ulici s tim oblíbeným a krásným klukem z PT =)
proč to s nim nevydrželo dýl? ...Mám v hlavě jedden velkej otazník!? Jak říkal Nagy "Možná si pro něj neroztáhla nohy,tak asi proto je konec!"
Proč na něj já hloupá pořád myslim? ..
Proč sakra proč? nic to snad neznamenalo? ale pro mě jo!!! =(
Prostě ty chvilky v bazénu s nim venku na čtvrťáku ůžasnýý..ty vzpomínky mi nikdo nevezme..
Musim prostě vstát a postavit se na svý vlastní hnáty a nebejt srab!! :)